Výsledky okresního přeboru

Výsledky 

Mladší žáci:

Výsledky přípravek

Starší přípravka:                                                                                                                                                    2.11. Králův Dvůr Okresní přebor                                                                                                                       Sokol - Komárov 6-1                                                                                                                                             Sokol - FK "A" 1-2                                                                                                                                                   Sokol - Zdice "A" 1-0                                                                                                                                             Sokol - Hořovicko "A" 0-4                                                                                                                                       Celkově obsadilo naše mužstvo krásné 3.místo, přičemž nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen náš hráč Oliver PETRÁŠ.                                                                                                                                           Už jen potvrdit tento výsledek v následujícím turnaji o přeborníka Sokola 8.12. v Tróji.

V sobotu 8.12. byl odehrán turnaj o přeborníka české obce sokolské v Praze Trója, přičemž zde naše mužstvo velmi mile překvapilo a skončilo celkově na 2. místě.

Poslední turnaj v tomto roce se odehraje v neděli 16.12. - ročník 2008 doma v hale LOKO Beroun a ročníky 2007 v Radotíně.